خدمات سئو تکنیکال

اگر فکر می کنید همه چیز مرتب است، تحقیق کلمات کلیدی را به درستی انجام داده اید، محتوای عالی تولید می کنید و به درستی محتوا را سئو می کنید، اما پیش رفت نمی کنید، کافی است به سئو تکنیکال توجه کنید. سئو تکنیکال بخش مهمی از سئو است که در ابتدای هر اقدامی قرار گرفته است. اگر ربات های گوگل در شناسائی صفحات سایت شما مشکل داشته باشند، آن صفحه هر چقدر هم ارزشمند باشد، توسط گوگل ایندکس و در فهرست جستجوها قرار نمی گیرد.

ما در وب برتر به صورت حرفه ای، مشکلات احتمالی کدنویسی، ساختار، طراحی، تصاویر و … را بررسی و آنها را رفع می کنیم، بعد از آن می توانید بخش های دیگر سئو را برای پیشرفت در نتایج جستجوی گوگل را بهتر انجام دهید.

ذکر این نکته را لازم دانستم که سئو تکنیکال، تکنیکال سئو، سئو فنی و یا Technical SEO همگی یک معنا دارند.

خدمات سئو

برای بهره مندی از مزایای سئو به خدمات زیر نیاز دارید:

سئوی تکنیکال چیست؟

وقتی می‌گوییم می‌توانیم سئوی وب‌سایت شما را بهبود ببخشیم، به بهترین روش شناخته شده‌ای اشاره می‌کنیم که برای ارتقای رتبه‌بندی کسب‌وکار شما طراحی شده است. البته سئو حوزه های مختلفی را در بر می گیرد که هر کدام در جای خود لازم می باشند، در واقع ما در به سئو جامع اعتقاد داریم.

ممکن است شنیده باشید که از “سئوی فنی (تکنیکال) ” به عنوان بخشی از استراتژی اصلاح وب سایت خود برای موتورهای جستجو نام برده می شود. در واقع یکی از مهمترین بخش های سئو است. با این حال، آنچه جالب است این است که وقتی سئوی فنی سایت شما به روز می شود – وقتی موبایل فرندلی هستید و تمام صفحات خود را به گوگل نشان می دهید و غیره – حتی متوجه وجود آن نمی شوید.

اما زمانی که مشکلی در سئوی فنی شما پیش می‌آید، رتبه‌بندی خود را به شدت پایین‌تر و پایین‌تر می‌بینید، زیرا گوگل تصمیم می‌گیرد که دیگر قابل ارائه به کاربران نیستید.

ابتدا بیایید در مورد آنچه سئو فنی مستلزم آن است بیاموزیم.

برای تازه واردها، سئوی فنی ممکن است درگیر و گیج کننده به نظر برسد، اما در واقع به شناسایی و اصلاح مشکلات در ساختار وب سایت شما می پردازد.

جدا از بازاریابی محتوا، لینک بیلدینگ و دیگر شاخه های متمایز سئو، سئوی فنی به تمام نکات بهینه سازی سایت شما برای خزیدن توسط ربات های جستجوگر گوگل اشاره دارد.

به این موضوع فکر کنید: گوگل مدرن استانداردهای فنی دارد که یک وب سایت باید رعایت کند اگر می خواهید آن سایت رتبه خوبی داشته باشد. گوگل هیچ وب سایتی را به کاربران ارائه نمی دهد. سایت باید به گوگل سیگنال دهد که الزامات یک وب سایت مفید را برآورده می کند.

چرا وب سایت شما به سئو فنی نیاز دارد؟

به سئو فنی به عنوان یکی از دروازه بان های اصلی بین وب سایت شما و رتبه خوب گوگل فکر کنید. سایر دروازه بان ها شامل محتوای معتبر، طراحی وب بصری، و پروفایل بک لینک قوی است.

اگر می خواهید رتبه بندی کنید باید در همه این زمینه ها نسبتاً خوب عمل کنید. اگر محتوای شما عالی است و همه چیز از نظر بصری خوب به نظر می رسد، اما سئوی فنی شما به شدت کمبود دارد، گوگل با سایت شما رفتار مطلوبی نخواهد داشت. در نتیجه، مشتریانی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، هرگز شما را پیدا نخواهند کرد.

اجازه دادن به خزیدن و نمایه سازی مناسب راه حل است. همه چیز در مورد تجربه کاربر است. اصلاح سئوی فنی شما به گوگل این سیگنال را می دهد که سایت شما آماده ارائه یک تجربه خوب به بازدیدکنندگان است.

موضوع: خدمات سئو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *