خدمات سئو

خدمات سئو

خدمات بازاریابی سئو، رویکرد نوین ما به خدمات سئو، خلاقیت را با فناوری ترکیب می کند تا برنامه های سفارشی سازی شده ای ایجاد کند که اهداف تجاری شما را برآورده کند. چگونه می دانید چه زمانی خدمات  سئو و بهینه سازی موتور جستجو را شروع کنید؟ اگر می خواهید رتبه بندی، تبدیل و افزایش درآمد داشته باشید، همین امروز شروع کنید.

سئو چیست؟

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، عمل افزایش ترافیک ارگانیک در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) است. همچنین به عنوان جستجو یا فهرست های ارگانیک شناخته می شود. اگر می خواهید برای همه کلمات کلیدی رتبه اول را کسب کنید، باید برای افزایش رتبه خود از سئو استفاده کنید.

فرض کنید یک وبلاگ برای دستور العمل های بستنی راه اندازی کرده اید، اما وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل رتبه بالایی ندارد. چندین دلیل وجود دارد که چرا این اتفاق می افتد:

 • رقبای شما محتوای بهتری دارند
 • شما از کلمات کلیدی ضعیف استفاده می کنید
 • شما از شیوه های لینک سازی ضعیف استفاده می کنید
 • زمان بارگذاری صفحه وب شما کند است
 • وب سایت شما تجربه کاربری خوبی ندارد
 • وب سایت شما به اشتباه از فهرست خارج شده است

برای کسب رتبه بالا در SERP، باید بدانید که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند. در این مقاله با نحوه رتبه بندی گوگل وب سایت ها، انواع مختلف سئو و تکنیک های مختلف سئو که می توانید برای بهبود رتبه خود از آنها استفاده کنید، ما در خدمات سئو خود تمام جوانب را سنجیده و بهترین نتایج را برای شما کسب می کنیم.

چرا سئو مهم است؟

سئو دارای مزایای فراوانی است، از جمله آنها می توان به افزایش درآمد، اعتبار و اعتماد مخاطبان می باشد. سئو می تواند از شما یک برند معتبر بسازد و به صورت انفجاری درآمد شما را افزایش دهد.

سئو چرا مهم است، ساده است ، چون جواب می دهد.

اگر در فهرست جستجوی گوگل پائین تر از رقیب خود باشید، فروش و درآمد خود را از دست خواهید داد، و برای کسب درآمد باید بالاتر از رقبای خود قرار بگیرید. پس سئو برای کسب و کارها بسیار مهم است.

چرا بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای یک وب سایت مهم است؟

 • ترافیک وب به یک سایت بیشتر توسط موتورهای جستجو بدست می آید. مردم روزانه چیزهای زیادی را در موتورهای جستجو جستجو می کنند. موتورهای جستجو به افراد کمک می کنند تا سایت شما را پیدا کنند. اگر موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند، این فرصت را برای هدایت ترافیک به سایت خود از دست خواهید داد.
 • بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) ابزاری برای آوردن چنین ترافیکی به سایت شما از طریق موتورهای جستجو است. اگر یک سایت ترافیک زیادی داشته باشد، در معرض دید، سود و تبلیغات قرار خواهد گرفت.
 • بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) در مقایسه با سایر تکنیک های بازاریابی می تواند بازده زیادی را در سرمایه گذاری شما به ارمغان بیاورد.
 • موتورهای جستجو هوشمندتر هستند و به طور مکرر فناوری های خود را به روز می کنند تا نتایج بهتری به جستجوگران بدهند. برای رسیدن به این فناوری ها سئو برای وب سایت شما مهم است.

 

سئو بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت شما می آورد و توجه بیشتری را به خود جلب می کند. اگر از سئو به درستی استفاده شود، شما را در کسب و کار خود به ارتفاعات بالایی می رساند. در صورتی که از تکنیک‌های بهینه‌سازی موتور جستجو اشتباه استفاده می‌کنید، سایت شما را کاملاً مدفون می‌کند، بنابراین انتخاب تکنیک‌های بهینه‌سازی موتور جستجوی مناسب به شما کمک می‌کند تا موتور جستجو را به راحتی به سایت خود خزیده و رتبه سایت را افزایش دهید.
استفاده از اینترنت در بین مردم در حال افزایش است و در نتیجه شرکت های زیادی وجود دارند که بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را انجام می دهند. این باعث افزایش تعداد رقبای سایت شما در کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می شود.

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو هستند که توسط یک آژانس، فریلنسر یا مشاور ارائه می شوند که سایت شما را برای سئو بهینه می کنند تا بتوانید ترافیک و درآمد بیشتری از جستجو بدست آورید. اکثر طرح‌های سئو شامل سئو داخلی، خارج از صفحه و سئوی فنی می‌شوند.

همانطوری که می دانید، سئو از روش های دیجیتال مارکتینگ می باشد که بسیار پررقابت می باشد. خدمات سئو مجموعه ای از خدمات هدفمند است که توان رقابتی شما را افزایش می دهد.

 

خدمات سئوی سفارشی

از ساخت لینک و تحقیق کلمات کلیدی، بهینه سازی صفحه و سئوی فنی، تا تجزیه و تحلیل رقبا و موارد دیگر، ما در ارائه بهینه سازی موتورهای جستجو متناسب با اهداف کسب و کار شما متخصص هستیم.

استراتژی های سئو برای شما طراحی شده است

هر کسب و کاری متفاوت است، بنابراین ما به اهداف بازاریابی شما گوش می دهیم تا استراتژی پشت کمپین سئوی سفارشی شما را هدایت کنیم. سپس، ما به طور مستقیم موفقیت خود را بر اساس آن اهداف اندازه گیری می کنیم.

ROI که برایتان مهم است را ردیابی کنید

ROI همان بازگشت سرمایه یا میزان سودآوری کاری است که برای تجارت خود انجام می دهیم، ROI SEO همیشه مثبت و مفید بوده است و شرط آن دریافت خدمات سئو حرفه ای و اصولی می باشد.

اگر کاربرانی که از سایت شما بازدید می کنند با سایت شما به شکل معناداری درگیر نباشند، افزایش ترافیک به وب سایت شما بی معنی است. ما به شما کمک می کنیم ROI SEO را که مستقیماً به کسب و کار شما نشان می دهد ردیابی کنید.

 

چرا مشتریان، به خدمات سئو ما اطمینان دارند:

 

مدیر کمپین سئو اختصاصی

شما همیشه در وب برتر کارشناسان سئو را دریافت می کنید. مدیر کمپین سئو اختصاصی شما برای ورودی شما ارزش قائل است و اهداف تجاری و استراتژیک شما را درک می کند.

مدیریت پروژه

تیم ما امکانات لازم برای انجام این کار را دارد و ما در تمام مراحل استراتژی سئوی شما در کنار شما هستیم. ما تابلوهای کار بصری ایجاد می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که در هر نقطه از تعامل خود کجا هستیم.

گزارش تفصیلی

گزارش‌های قابل هضم و گسترده به مشتریان ما این امکان را می‌دهد تا کمپین‌های SEO خود را به طور کامل درک کنند. هر گزارش خدمات سئو را می توان سفارشی کرد تا دقیقاً آنچه را که می خواهید بدانید، نشان دهد و 24/7 در دسترس مشتریان است.

دید کل

ما یک سطح انقلابی از شفافیت را در کمپین های خود ارائه می کنیم – از کسب بک لینک گرفته تا بهینه سازی صفحه – بنابراین می توانید برای انجام کار به تیم خدمات SEO ما اعتماد کنید.

 

خدمات سئو داخلی

رشته سئوی درون صفحه (که «سئوی درون سایت» یا «سئوی فنی» نیز نامیده می‌شود) تمام بهینه‌سازی‌های جستجو را که مستقیماً در صفحات سایت پیاده‌سازی می‌شوند، پوشش می‌دهد.
خدمات درون صفحه webbartar عبارتند از:

 • بهینه سازی صفحه (برچسب عنوان، توضیحات متا، و بهینه سازی تگ سربرگ H1)
 • توصیه های سرعت صفحه
 • بهینه سازی لینک داخلی
 • بهینه سازی نرخ تبدیل
 • کلمه کلیدی آدمخواری / تجزیه و تحلیل محتوای تکراری
 • بهینه سازی معماری سایت
 • بهینه سازی قطعه ویژه
 • بررسی طرحواره و راهنمای پیاده سازی
 • تجزیه و تحلیل E-A-T
 • حسابرسی محتوای کامل سایت

اطلاعات بیشتر در مورد خدمات سئو داخلی On-Page SEO Services


خدمات سئو محتوا

محتوای بهینه شده برای جستجو که ما ارائه می کنیم از فعالیت های بازاریابی محتوای گسترده تر متمایز است. خدمات محتوای ما ترافیک واجد شرایط را به سمت مسیر ا

ستراتژیک تعریف شده هدایت می کند که با کمپین SEO شما همسو می شود.

از جمله خدمات محتوای سئو ما عبارتند از:

  • 800+ Word ایجاد محتوای بهینه شده برای SEO
  • بهینه سازی محتوای سئو
  • غنی سازی محتوای سئو
  • خلاصه محتوای SEO

درباره خدمات محتوای SEO ما بیشتر بیاموزید.


سوالات متداول خدمات سئو

آیا اگر کارمند داخلی نداشته باشم، می توانم سئو انجام دهم؟

آژانس خدمات سئوی ما می تواند در اجرای استراتژی های سئوی شما به اندازه نیاز شما کمک کند. اگر کارمند توسعه دهنده وب ندارید، می توانیم به پیاده سازی توصیه های فنی در وب سایت شما کمک کنیم. اگر منابع لازم برای ایجاد محتوا را ندارید، ما سطوح مختلفی از تولید محتوا را ارائه می دهیم که می تواند این نیاز را برطرف کند.

آیا شرکت بازاریابی سئوی شما خدمات جستجوی محلی را ارائه می دهد؟

حدود 86 درصد از مصرف‌کنندگان از موتور جستجو برای یافتن یک کسب‌وکار یا خدمات نزدیک استفاده می‌کنند و 46 درصد از کل جستجوهای Google برای یافتن اطلاعات محلی انجام شده است.

ما خدمات سئوی محلی را برای بهینه‌سازی سایت‌ها برای نمایش در جستجوی محلی،  شما را برای بهبود تعامل با مشتری و نرخ تبدیل محلی بهینه کنیم.

آیا یک شرکت بازاریابی سئو می تواند جریمه دستی را رفع کند؟

بله – شرکت خدمات سئو ما می تواند به رفع جریمه های دستی کمک کند. متخصصان سئو ما به شما کمک خواهند کرد تا مشخص کنید که چرا سایت شما جریمه شده است، به مشکل رسیدگی کرده و درخواست بررسی مجدد کنید.

برخی از علائم هشدار دهنده سئوی بد چیست؟

در اینجا لیستی از 15 نشانه وجود دارد که نشان می دهد ممکن است در سئوی بد قرار گرفته باشید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *