سئو چقدر طول می کشد؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که من به عنوان یک متخصص سئو از من پرسیده می شود این است که “سئو چقدر طول می کشد؟”

این همچنین یکی از ناامیدکننده‌ترین سؤالات است، زیرا در حالی که مشتریان به طور قابل درک می‌خواهند پاسخی قطعی داشته باشند، به دلیل همه متغیرهای درگیر، راهی برای ارائه پاسخ قطعی وجود ندارد.

این به این دلیل است که علاوه بر همه متغیرهایی که در بهینه سازی وب سایت شما نقش دارند، باید همان متغیرها را در تلاش های بهینه سازی رقبای خود نیز ارزیابی کنید.

“سئو چقدر طول می کشد تا کار کند؟” – سوالی که اکثر صاحبان کسب و کار در هنگام ارائه ایده بهینه سازی وب سایت خود برای گوگل در ذهن دارند. هر کسی که در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو اطلاعاتی داشته باشد بلافاصله به شما می گوید که “بستگی دارد”. اما این برای هیچ کس عدالتی ندارد، زیرا چنین پاسخ مبهمی نشان نمی دهد که سئو سرمایه گذاری خوبی است یا خیر.

طبق گفته 82 درصد از کارشناسان مورد بررسی، سئو به طور متوسط ​​6 ماه طول می کشد تا افزایش ترافیک را نشان دهد، در حالی که نتایج کامل استراتژی های خوب سئو پس از 12 تا 24 ماه قابل مشاهده است. از آنجایی که 3 صفحه برتر گوگل 75.1 درصد از ترافیک را دریافت می کنند، انتظار داشته باشید که نتایج سئوی شما در طول زمان و با بهبود رتبه شما افزایش یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *