خدمات سئو

SEO SERVICES

Search Engine Optimization

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

وب برتر ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت . ارائه خدماتی حرفه ای که باعث افزایش رنک و حضور شما در صفحه اول گوگل می گردد و البته ماندگاری سایت شما در صفحه اول گوگل .

سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و بینگ موجب افزایش تعداد بازدید، زنگ خور از سایت  ، فروش و افزایش درآمد گردد  . اگر اهل رقابت هستید باید در جستجوی گوگل سایت شما بالاتر از رقبا شما قرار بگیرد و رنک بالاتری داشته باشد . این مهم از طریق سئو و بهینه سازی سایت میسر می باشد .

 

سئو چیست ؟

سئو یا به انگلیسی SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد . سئو و بهینه سازی سایت مجموعه ای از فاکتورها ، خدمات ، رفتارهایی است که به موجب آن موتورهای جستجو مانند گوگل بهتر سایت را شناسایی می کنند و به سایت یا صفحات سایت رنک بالاتری می دهند . البته موتورهای جستجو هستند که به سایت یا صفحات سایت رنک می دهند ، اما ما باور دارید که خدمات سئو می تواند باعث افزایش بازدید و رنک سایت گردد.

 

خدمات مرتبط با سئو سایت

 

مشاوره سئو سایت :

 


طراحی و توسعه سایت :

طراحی سایت با حفظ استانداردهای طراحی و سئو از گام های مهم با هدف کسب رنک ، سئو و بهینه سازی می باشد .


بهینه سازی سایت و صفحات سایت :

وب سایت طراحی شده برای کسب رنک بالاتر باید آماده باشد . رفع اشکلات ساختار سایت ، افزایش سرعت سایت ، رعایت نکات امنیتی سایت و استفاده از کدهای استاندارد به پشنهاد گوگل باید در ساختار سایت لحاظ گردد . در خدمات سئو سایت توسط وب برتر نکات ذکر شده  توجه می گردد .

این خدمات بیشتر برای سایت هایی است که توسط دیگر همکاران ما طراحی شده و خدمات سئو را ما انجام خواهیم داد .


تولید محتوای سایت :

محتوای غنی مطابق استانداردهای گوگل ، با نگارش ، صفحه آرائی و زیبا با استفاده از مطالب غیر تکراری و با استفاده از کلماتی که جستجو می شوند . محتوا سایت تنها متن نبوده و ما در صفحه آرائی و خدمات تولید محتوا از زیباسازی و تکمیل کردن مطالب با استفاده از تصویر ، گالری تصاویر، اسلایدشو ، اینفوگرافیک ، انیمشن گیف ، فیلم ، نقشه Map  ، فایل های قابل دانلود استفاده می شود .


افزایش بازدید :

افزایش بازدید از سایت توسط آگهی های اینترنتی ، تبلیغات کلیکی ، بلاگینگ ، صفحات اجتماعی ، تبلیغات و آگهی های موبایلی و …

سئو و بهینه سازی سایت کنش و واکنش هایی مرتبط با بازدید سایت دارد . بدین معنی که هر چه بتوان بازدید از سایت را به طرق مختلف افزایش داد موجب کسب رنک بالاتر شده و همچنین رنک بالاتر موجب افزایش بازدید خواهد شد .


مانیتورینگ سایت توسط ابزار وب مستری :

مانیتور ، حسابرسی کردن سایت ، آمار سایت ، آمار صفحات سایت برای تصحیح روند سئو . مانیتور کردن سئو سایت می تواند اطلاعات مناسبی در مورد بازدید ها ، کلمات مورد جستجو گرفته و صفحات مهم سایت به ما بدهد .


امنیت سایت از عوامل تاثیر گذار بر سئو سایت :


افزایش سرعت سایت :

سایت های کند نمی توانند رنک مناسبی از موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو یا بینگ دریافت کنند . سرعت سایت در کامپیوتر به ویژه روی گوشی و تبلت بر سئو و بهینه سازی سایت تاثیر بالائی دارند . گوگل بارها در مورد سرعت لود سایت و صفحات سایت متذکر شده و ابزاری برای تست و رفع عیوبی که منتج به کاهش سرعت سایت می شود را در اختیار گذاشته است .


طراحی سایت واکنش گر :

از خدمات وب برتر طراحی سایت برای وب و گوشی می باشد . طراحی سایت واکنش گرا بر سئو و بهینه سازی سایت تاثیر داشته و موجب کسب رنک بالاتر می شود . از خدمات سئو وب برتر افزایش سرعت لود سایت در گوشی و تبلت با استفاده از روش های مدرن و پشنهاد شده گوگل می باشد .

روز به روز به تعداد بازدید کنندگان از طریق موبایل افزایش می یابد . گوشی و تبلت همیشه همراه می باشد و افراد عادت کرده اند که اطلاعات ، مطالب ، خدمات ، محصولات و .. را در لحظه نیاز فورا از طریق گوشی جستجو کنند و بر مبنای آن مبادرت به خرید می کنند .

 


آموزش سئو پایه :

از خدمات سئو سایت ما ارائه آموزش های لازم برای مدیریت ، کاربران می باشد .

سئو و بهینه سازی کاری است گروهی . مدیریت و صاحب سایت باید به دنبال کسب اطلاعات پایه در مورد سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات سئو ، روش های مناسب و غیر مناسب یا سئو کلاه سفید و کلاه سیاه و ترفندهای سئو داشته باشد .