تولید محتوا - بازاریابی محتوا

تولید محتوا غنی و افزایش بازدیده کننده - افزایش نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری - بهینه سازی سایت

تولید محتوای وب سایت ( Content Creation ) چیست ؟

امروزه تولید محتوای ارزشمند و بدون کپی در وب سایت و حتی شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین مراحل طراحی و مدیریت وب سایت ها بوده و روشی جدید و کارآمد در ارائه و تبلیغ خدمات ، کالاها و مطالب ارائه شده در وب سایت ها بدل شده است. بر اساس آخرین الگوریتم های ارائه شده توسط سرکت گوگل ( Google ) به عنوان مهمترین و پر کاربرد ترین موتور جستجو ، صدر لیست جستجوی نمایش داده شده توسط این موتور جستجو ازآن  وب سایت هایی است که از محتوای غنی و بدون کپی از سایر سایتها بهرمند هستند .

باید پذیرفت که بازاریابی و معرفی خود با مطالب منحصر به فرد ( Unique ) ، ماندگار و جذاب تر بوده و بسیار آسان تر و ارزان تر شما را به سمت داشتن بازدید کنندگان واقعی و جامعه مخاطب خود رهنمون خواهد شد .

محتوای سایت شامل متن های نوشتاری ، عکس های گرافیکی ( که جدا از بحث جذابیت باید به مواردی مانند حجم و سرعت لود ( Load ) آن و مواردی از این دست نیز توجه شود ) ، ویدئو ها ، انیمیشن ( تصاویر متحرک ) ، داده نمائی ها ( اینفوگرافیک ) ، پیوند های ( Link ) مفید و قدرتمند به سایتهای با ارزش و ... می شود. در یک کلام همه ما نیاز به وب‌گاه ( Website ) پویا و با طراحی استاندارد داریم .

وب برتر با تجربه در زمینه تبلیغات گرافیکی و اینترنتی ، آشنائی با بازار هدف های مختلف و نیازهای مشتریان و نیز تسلط به ابزارهای گرافیکی  به عنوان همراه ، مشاور و یکی از اعضای سازمان شما ، همواره می کوشد که با بررسی مناسب بازار مخاطبین بالقوه ( بازار هدف ) و نیز گروه رقبایتان ، کارآمد ترین و سهل الوصول ترین راه برای موفقیت را برای شما فراهم نماید .

 

حضور در صفحه اول گوگل - جدب بازدید کننده - افزایش مشتریان - اعتبار و رقابت 

بلاشک ساختار وب سایت موفق و تولید محتوای و حس رقابت سه عامل کسب ثروت از طریق بازاریابی اینترنتی می باشد .

 

بازاریابی محتوا

حضور در همه جا : وب سایت شما مرجع و اعتبار شما - صفحات اجتماعی - آگهی نامه ها - بلاگ - فوروم و ....

همه شکل : محتوای تنها متن نیست بلکه تصاویر - بنر - اینفوگرافیک - اینترو - فیلم  و ... را باید در نظر بگیرید 

امروز و فردا : تولید محتوای به صورت مداوم هست که می تواند باعث افزایش صفحات - کلمات کلیدی می شود .

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب برتر می باشد

Design by: DARIUSH ZAMANI