طراحی سایت - طراحی وب سایت

طراحی سایت - واکنشگرا - حضور در صفحه اول گوگل - امن - سریع و بازدهی بالا و مطابق متدها روز چهان w3c

 

طراحی سایت (Web Design) :

یک تصویر را با یک بنر یا پوستر مقایسه کنید . یک تصویر یک موصوع دارد اما یک بنر یا پوستر یک موضوع القایی است - داشتن داستانی برای گفتن و طاهری جذاب آنجیزی است که تفاوت وب سایت های موفق و وب سایت های ناکارآمد را مشخص می کند .

طراحی سایت در پایین ترین سطخ یعنی ایجاد فایل هایی که با هم در ارتباط هستند که ظاهر سایت و البته عملکرد و ساختار سایت را مشخص می کند.

چند سال پیش وجود  داشتن یک آدرس برای سایت و چند صفحه مانند درباره ما - تماس با ما و ...   تمام چیزی بود که می توانست باشد اما امروز مفاهیمی وسیع تری مانند جذب مشتری - راه ماندگاری مشتری در سایت - تجربه کاربری نمایش صحیح در موبایل و تبلت و کامپیوتر و ... تولیدی محتوای و البته عاملی رقابت انگیز مانند حضور در صفحه اول حقی است که شما نباید از آن بگذرید .

 

اگر طالب کاری حرفه ای و در خور و جذاب ما تجربه سالیان را در اختیارتان می گذاریم و حاصل آن می تواند افزایش بازدید و رونق روز افزون کسب و کار و درآمد شما باشد .

 

 

 

طراحی سایت (Web Design) :

در دنیای تجارت امروز وب سایت از جایگاه ویژه ای برخوردار است.چون مستقیمآ با عمل "فروش" مرتبط شده است. در حقیقت وب سایت و محتوای آن جایگاه فروشنده را گرفته و مراحل مختلف فروش از آغاز تا پایان و حتی خدمات پس از فروش را نیز انجام می دهد.

ما طراحی صفحات وب سایت شما را با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما انجام می دهیم تا وب سایت شما که جلوه و نماد موقعیت حرفه ای شرکت شما در جهان است جایگاه مناسب خود را در فضای مجازی کسب نماید.

 

مهمترین مزایای داشتن وب سایت مناسب :

مهمترین مزایای داشتن وب سایت مناسباطلاع رسانی منسجم درباره محصولات و خدمات شما به مشتریان

امکان توضیح مزایا و انتیازات محصولات و خدمات قابل ارائه شما

ایجاد ارتباط موثر با مشتریان 

امکان پاسخگوئی و رفع مشکلات احتمالی نحوه ارائه محصولات و خدمات

اطلاع از میزان رضایت مشتریان از کمیت و کیفیت محصولات ارائه شده

حفظ و ارتقاء ارتباط ایجاد شده با مشتریان برای فروش مجدد یا ارائه محصولات جدیدتر

تبلیغات موثر و کم هزینه و نیز پیوسته

نفوذ و استفاده از بازارهای جدید

امکان ارائه مقایسه مناسب و تطبیق خدمات و محصولات

امکان سازماندهی خدمات پس از فروش

 

هم اکنون با ما تماس بگیرید : 86 73 90 88 021

 

مراحل طراحی سایت مناسب و کارآمد :

طراحی وب سایت شامل مراحلی است که اجرای صحیح هر یک از این مراحل در پیاده سازی و بهره برداری از یک سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.لذا به بررسی موردی این مراحل و شناسایی اهمیت هر مرحله در پیاده سازی یک سایت می پردازیم: 

 

- بررسی اهداف شما از داشتن وب سایت :

اولین مرحله در طراحی سایت تعیین اهداف و نیازهای شما از داشتن یک وب سایت است. لذا در قدم اول تعیین و بررسی دقیق اهداف و نیازهای شما قرار دارد. تمامی فعالیتهای طراحی گرافیک، طبقه بندی اطلاعات، کد نویسی و پیاده سازی اطلاعات بر مبنای اهداف و نیازهای شما صورت خواهد گرفت. وب سایت طراحی شده برای شما باید اهداف و نیازهای خاص شما را برآورده کند. 

- طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات :

در یک وب سایت طبقه بندی صحیح اطلاعات می تواند به کاربر این امکان را بدهد تا در کمترین زمان و با سریع ترین روش به خواسته های خود جهت مراجعه به سایت برسد. لذا در این مرحله که بر اساس نیازسنجی و تعیین اهداف صورت می گیرد باید اطلاعات به نحوی در سایت طبقه بندی شوند که تمامی نیازها، اهداف و استراتژی های تعیین شده را تحت پوشش قرار داده و مخاطبین و مشتریان شما به سهولت بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در آن بیابند. 

- طراحی گرافیک سایت :

با طبقه بندی اطلاعات، تیم طراحی گرافیک طرح مورد نظر خود را بر اساس اهداف، نوع فعالیت و نظرات شما پیاده سازی می نمایند. نمای زیبای ظاهری سایت برای جلب توجه هر چه بیشتر بیننده به همراه هماهنگی نوع فعالیت با ساختار و رنگ آمیزی طرح سایت از ملزومات اساسی یک وب سایت حرفه ای می باشد. قرارگیری هدفمند اطلاعات در طرح از موارد دیگری است که به افزایش بازدید و بهره وری سایت طراحی شده کمک شایان می نماید. 

- پیاده سازی و برنامه نویسی :

طراحی سایت شیوه ها و روش های متفاوتی دارد که در این میان یافتن بهترین روش و استفاده از آخرین ابزارها و تکنولوژی ها باید به موازات خواسته ها و نیازهای وب سایت شما صورت پذیرد. در جهت دستیابی و بکارگیری از بهترین تکنولوژی ها، ابزارها و روش ها برای طراحی سایت مشتریان خود است که وب برتر همواره در حال تحقیق، بررسی و بروزرسانی نرم افزارها و تخصصهای کادر پرسنلی خود می باشد. مورد مهم دیگر در پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت دارا بودن قابلیت بروز رسانی و تغییر سایت بر اساس نیازهای آینده شماست. 
چرا که وب سایت باید قابلیت ارتقا ، بروز رسانی و بهینه سازی را داشته باشد تا در آینده و به سهولت بتوان از این امکانات بهره مند شد. 

- تست و بارگذاری :

پس از اتمام پروژه و برنامه نویسی اولیه وب سایت لازم است که همانند هر سیستم دیگری سایت تست شود و چهارچوب نهایی آن مشخص شود. در این مرحله ما ایرادات احتمالی را شناسایی و اقدامات لازم را در جهت رفع آنها انجام می دهیم.

- بارگذاری سایت در فضای نهایی و ورود اطلاعات :

پس از طی مراحل بالا، سایت طراحی شده آماده بارگذاری نهایی و ورود اطلاعات است. در سایت های داینامیک ودر چهارچوب گرافیک طراحی شده قابلیت تغییر اطلاعات سایت را در هر زمان و با خواست خود دارید. ورود اطلاعات در وب سایت های طراحی شده توسط وب برتر بسیار ساده است و طی یک دوره آموزشی کوتاه هر یک از پرسنل شرکت شما به سهولت قادر به ورود اطلاعات و بروزرسانی محتویات وب سایت خواهد بود. 

- بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) :

پس از بارگزاری موفقیت آمیز سایت شما در محیط اینترنت، این موضوع که سایت در موتورهای جستجو شناسایی شده و در حین جستجوی کاربران به سهولت و بر مبنای کلمات کلیدی متداول در زمینه کاری شما رتبه نخست را کسب نماید بسیار حائز اهمیت است. دسترسی کاربران به سایت  معمولآ از طریق این جستجو ها صورت می گیرد، لذا علاوه بر رعایت استانداردهای لازم که به صورت پیش فرض توسط ما قرار می گیرد، تیمی کامل جهت ارتقا و پیاده سازی تکنیک های بهینه سازی، وب سایت شما را در رسیدن به این هدف مهم یاری می رسانند. 

 

عامل موفقیت وب برتر چیست ؟

- درک صحیح از خواسته و نیازمندیها 

- استفاده از تکنولوژ‌ی روز دنیا 

- ادقام زیبایی ، تکنولو‌‌ژی مدرن کد نویسی ، بازاریابی اینترنتی ، قیمت مناسب ، رشد روز افزون ، پشتیبانی 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب برتر می باشد

Design by: DARIUSH ZAMANI