هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت ، متناسب با  خواسته مشتری  مناسب ترین هزینه را اعلام کنیم .

هزینه طراحی سایت وابسته به عواملی مانند دامنه ، هاست ، طراحی ، درج مطالب ، خدمات و پشتیبانی های درخواستی وابسته است  . هزینه خود طراحی سایت به عوامل متعددی بستگی دارد مانند : طراحی و روش انتخابی ،  پوسته و زیبا سازی سایت ، امکانات درخواستی و پشتیبانی های توافق شده دارد .

هزینه های مربوط به هاست و دامنه

دامنه یا همان آدرس سایت می باشد . هاست یا فضای میزبانی مقدار فضای است که از یک سرور به عنوان سهم سایت در نظر گرفته می شود .

هزینه دامنه : دامنه با توجه به اینکه انتخاب مشتری دامنه ir  یا com یا  پسوند دیگر می باشد . هزینه دامنه حدود 10 تا نهایت  100 هزار تومان و به ندرت بالاتر در نظر می باشد .

هزینه دامنه های ir چون اصل پرداخت به ریال می باشد معمولات تغییرات قیمت اندکی دارند . اما دامنه های بین المللی مانند com با توجه به نرخ ارز ممکن است تغییر قیمت داشته باشند .

هزینه هاست : هزینه های هاست با توجه به نوع هاست ( Linux یا windows ) ، حجم هاست ، میزان ترافیک ، امکانات در نظر گرفته شده و کیفیت در نظر گرفته می شود .

وب برتر با توجه به اهمیت هاست و نقش آن در امنیت  ، سئو ، سرعت و راحتی کاربر از سرور های قدرتمند هرتزنر استفاده می کند .

لطفا توجه فرمائید

هاست و دامنه معمولا به صورت سالیانه در نظر گرفته شده  و سالیانه شارژ می شود . مشتریان وب برتر می توانند از ابتدا هاست و دامنه خود را به صورت چندین ساله تا 5 سال خرید کنند .

خرید هاست و دامنه به صورت 5 سال معمولا مقرون به صرفه تر بود و تاثیر مثبتی برای سئو و بهینه سازی سایت دارد .

میزان زمان باقی مانده تا منقضی شدن دامنه یکی از فاکتورهای موثر سئو و بهینه سازی سایت می باشد .

شما می توانید یک سایت  با دو دامنه داشته باشید .  توصیه  می کنیم که مشتری اگر دامنه  com را در نظر دارد   ، دامنه ir را نیز همراه آن خریداری کند . علت آن جلوگیری از تشابه آدرس سایت شما با دیگران حتی رقیب شما می باشد .

 


هزینه های طراحی سایت 

هزینه های مربوط به خود طراحی سایت معمولات متاثر از نوع درخواست ، بزرگی کار  ، پلتفرم انتخابی ، نوع پوسته و امکانات درخواستی می باشد .

طراحی سایت ارزان :

تصویر طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان

یکی از روش های پشنهادی ما برای طراحی سایت مناسب قیمت ، استفاده از سیستم مدیریت محتوا CMS  می باشد .قالب های انتخابی می تواند از پوسته های  آماده ، اختصاصی  ، پریمیوم PREMIUM THEME  باشد .

هزینه طراحی سایت  برای طراحی سایت ارازن قیمت از 150 هزار تومان می باشد .

برخی ویژگی های طراحی سایت ارزان :

  • قیمت مناسب .
  • دامنه ir هدیه ( بدون نیاز به پرداخت هزینه دامنه )
  • هاست 250 مگابایت هدیه ( بدون نیاز به پرداخت هزینه هاست  )
  • طراحی داینامیک .
  • قابل گسترش و توسعه .
  • کاربردی و کارآمد .
  •  کاربری و مدیریت آسان .
  • واکنش گرائی و زیبای ساختار در موبایل .

 

برآورد هزینه طراحی سایت ارزان به گونه ای است که شما هزینه های دیگری مانند خرید دامنه و هاست و ورود اطلاعات را  برای سال اول پرداخت نمی کنید . هاست و دامنه IR به صورت هدیه می باشد .

با توجه به امکانات ورود اطلاعات توسط کاربر ، کاربر می تواند ورود اطلاعات را خودتان به عهده بگیرید . در این صورت  هیچ هزینه دیگری بابت ورود اطلاعات نیز پرداخت نمی گردد  .

کاربردی و راحتی در استفاده

سیستم های انتخابی برای طراحی سایت ارزان کاربر پسند USER FRIENDLY بوده و همراه با آموزش فارسی به صورت آنلاین هستند. با توجه به ویژگی های ذکر شده سایت طراحی شده  این توانایی را به کاربران می دهد که به راحتی بتوانند محتوا سایت خود را به روز رسانی کند . کاربر می تواند محتوا را به روز رسانی کرده و   مطالب مورد نظر خود را اضافه ، ویرایش و حذف نمایند .

 

سیستم های مدیریت محتوا

از  مشهورترین سیستم های مدیریت محتوا یا CMS می توان وردپرس WordPress ، جوملا Jomla ،  دروپال Dropal V را نام برد که برای سایت های شرکتی ، شخصی ، یا فروشگاهی استفاده می شود . برای سایت های فروشگاهی مانند اپن کارت Opencart، مجنتو Magento ، پرستا شارپ PrestaShop و … میباشد .

اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ارزان 

خدمات طراحی سایت وردپرس


طراحی سایت های درخواستی مطابق نمونه معرفی شده :

 


شارژ سالیانه وب سایت

هر سایت به غیر از هزینه های سال اول برای تمدید و شارژ سالیانه هزینه های را در بر دارد . هزینه و شارژ سالیانه سایت عبارت است از شارژ دامنه ( آدرس سایت ) ، هاست ( فضای میزبانی ) ، پشتیبانی سایت .


پشتیبانی سالیانه سایت شامل

تولید محتوای سایت و به روز رسانی مطالب .

رفع مشکلات احتمالی سایت .

پشتیبانی هاستینگ سایت .

پشتیبان گیری از محتویات و دیتابیس سایت  (Backup ) .

کانفیگ و مانیتورینگ و مراقبت های لازم برای امنیت سایت .

سئو و بهینه سازی سایت .


علت تفاوت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت وابسته به نوع طراحی ، طراحی قالب ، خدمات درخواستی ، پشتیبانی سایت می باشد .

چرا هزینه های طراحی سایت آنقدر با هم متفاوت هست ؟

تفاوت سایت های ارزان قیمت با سایت گران قیمت در چیست ؟

آیا سایت های ارزان قیمت بعد از مدتی قطع می شود ؟

این سئوالاتی است که دائم از ما پرسیده می شود .

دیدگاه‌تان را بنویسید: