تبلیغات بنری

یکی از پراستفاده ترین تبلیغات اینترنتی , تبلیغات بنری است . تبلیغات بنری تاثیر ویژه ای در پررنگ شدن قابلیت های تصویری برندها و علائم تجاری و معروف شدن آن ها دارد . تبلیغات بنری در سایت های مرتبط با زمینه کاری برای فعالیت های تجاری در حال حاضر نقش کلیدی ایفا می نماید . بنرهای تبلیغاتی به اشکال گوناگونی مانند بنرهای ثابت و متحرک و بنرهای تعاملی طراحی می شوند .

گوگل وب دیزاینر ابزار رایگان گوگل برای طراحی بنرهای تبلیغاتی است. وجود یک ابزار کاملا حرفه ای برای تولید بنر های تبلیغاتی میتواند نشانه اهمیت تبلیغات بنری در سایت ها باشد.
برای دانلود گوگل وب دیزاینر به آدرس https://www.google.com/webdesigner/ مراجعه کنید. این ابزار کاملا رایگان است و بسادگی روی اکثر سیستم ها نصب میشود. در سایت مشخصات سخت افزار مورد نیاز را میتوانید بیابید.
این ابزار برای تولید تبلیغات بنری امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید در این نرم افزار براحتی با کمک نوار ابزار انواع بنرهای ثابت و متحرک را ایجاد و خروجی وب از کار خود تهیه کنید. تمام عناصری که با ابزارهای این نرم افزار ایجاد می کنید با کمک کد های SVG در صفحه به نمایش در می آیند. تمام انیمیشن های فوق العاده ای که میتوانید با این نرم افزار ایجاد کنید. بصورت کدهای CSS و یا جاوا اسکریپت در صفحه به اجرا در خواهند آمد. به این ترتیب شما میتوانید بنر های تبلیغاتی داشته باشید. که بسیار کم حجم و بسیار زیبا و کارآمد هستند. با توجه به اینکه گوگل خود این نرم افزار را تولید کرده است. اندازه های استاندارد تبلیغات گوگلی بصورت پیشفرض برای انتخاب در نرم افزار قرار دارند. و براحتی میتوان آنها را انتخاب و استفاده کرد.
فایل های خروجی نرم افزار وب دیزاینر متن باز بوده و میتوانید تبلیغات بنری تولید شده توسط این نرم افزار را براحتی ویرایش کنید.
اما این نرم افزار یا هر نرم افزار گرافیکی دیگری برای تولید یک تبلیغات بنری جذاب کافی نیست. شما باید خودتان عناصر جذاب را انتخاب و در بنر خود قرار دهید. نرم افزار ها فقط انجام اینکار را ساده تر می کنند. یک بنر تبلیغاتی باید دارای گرافیک جذاب و متنی برای دعوت از مخاطب به کلیک کردن داشته باشد. عبارت کلیک کنید را فراموش کنید. این عبارت بقدری تکرار شده است که دیگر اصلا خوانده نمی شود.
تولید تبلیغات بنری باید به نحوی باشد که کاربر با دیدن آن نتواند از کلیک کردن روی بنر تبلیغاتی اجتناب کند. بنر تبلیغاتی شما باید بقدری جذاب باشد که اگر کاربری بنر شما را مشاهده کرد و کالا و خدمات شما برای او کارایی نداشت. طرح بنر شما را برای تبلیغات خود کپی کند.

Leave a Comment